ТОВ "Тестел-Сервіс" вже більше 20 років є авторизованим сервісним центром по ремонту вимірювального обладнання VIAVI і зварювальних апаратів компанії FITEL (Furukawa Electric Co.). З 1995 року - року заснування фірми, керівництвом було прийнято рішення про організацію Сервісного Центру в вигляді самостійного підрозділу, виділивши його як особливий напрямок діяльності.

Залишити заявку

В основні функції Сервісного Центру "Тестел-Сервіс" входить:

  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування
  • Виконання ремонту вимірювальної та сервісної апаратури в найкоротші терміни
  • Проведення періодичних профілактичних заходів з підтримки техніки в робочому стані
  • Консультування (в тому числі телефонне) з технічних питань

У стаціонарних умовах Центру, оснащеного всіма необхідними приладами і інструментами, проводяться випробування обладнання, перед тим як передати його замовникові. Моделюються можливі аварійні ситуації та пошук варіантів їх локалізації.

У розпорядженні Сервісного Центру є сертифікована калібрувальна установка VIAVI, на якій проводиться тестування параметрів рефлектометрів даної компанії методом багаторівневого аналізу з оформленням відповідного Сертифікату відповідності.

Виконується складний ремонт знаходиться в експлуатації обладнання. Інженерно-технічний склад Центру постійно стежить за швидко мінливих ринком технічного озброєння, що обслуговуються систем, проводить маркетингові дослідження, технічні експертизи обладнання і його вузлів.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, різні програми підтримки, гнучкість цінової політики забезпечують найкраще взаємодію з замовниками.

При укладанні договору на сервісне обслуговування компанія "Тестел-Сервіс" орієнтується на реальні потреби замовників і пропонує оптимальне співвідношення витрат і рівня обслуговування.

Клієнтами Сервісного центру є підприємства і організації зв'язку, енерго- і теплоіндустрія, нафтової і газової промисловості по всій території України.