Скоттсдейл, штат Аризона, 1 грудня 2021 року – Viavi Solutions Inc. (VIAVI) (NASDAQ: VIAV) сьогодні оголосила, що XL Axiata, оператор конвергентної мережі номер один в Індонезії, використовує систему керування оптичною мережею VIAVI ONMSi для підвищення видимості в їхню волоконну мережу. Завдяки інтелектуальним можливостям віддаленого тестування та моніторингу рішення ONMSi дозволяє оператору забезпечити максимальну продуктивність, мінімізувати час простою та оптимізувати роботу абонентів.

Оскільки XL Axiata готується до розгортання технології 5G, надійна оптоволоконна мережа має вирішальне значення для забезпечення високошвидкісного та надійного транспортування даних від ядра до периферії. Протягом останніх років оператор мережі зробив значні інвестиції в свою оптико-волоконну магістраль, розширивши охоплення мережі та розширивши пропозиції послуг. Щоб забезпечити цілісність і продуктивність своєї мережі, XL Axiata вибрала дистанційний тест і моніторинг волокна VIAVI для виявлення, локалізації та швидкого усунення несправностей волокна, деградації або випадкового пошкодження.

Частина відзначеного нагородами сімейства рішень для віддаленого тестування та моніторингу VIAVI, ONMSi забезпечує централізоване керування та наскрізну видимість в режимі реального часу по всій оптоволоконній установці, щоб автоматично виявляти несправності та погіршення волокна, значно покращуючи продуктивність та час безперебійної роботи, одночасно збільшуючи продуктивність робочої сили. ONMSi виявляє навіть незначну деградацію, якщо немає відключень, наприклад, забруднені роз’єми та подрібнені чи зігнуті волокна, що може призвести до погіршення сигналу. Крім того, збір багатих даних про продуктивність мережі дає можливість оптимізувати операції з технічного обслуговування та планувати збільшення потужності.

«Надання рішень для віддаленого тестування волокна та моніторингу для XL Axiata ще більше зміцнює наші давні відносини з групою Axiata, доповнюючи використання ними рішень для тестування та перевірки VIAVI для мобільних мереж», – сказав Раджеш Рао, віце-президент Азіатсько-Тихоокеанського регіону та Японії. , VIAVI. «Завдяки платформі VIAVI ONMSi, спеціалісти XL Axiata зможуть легко знаходити та проактивно усувати будь-які деградації у своїй оптоволоконній мережі, щоб забезпечити клієнтам світового класу провідне підключення, а також нові послуги 5G».

«Як перший мережевий оператор в Індонезії, який запустив 4.5G, XL Axiata має репутацію надає першокласні послуги з передовими технологіями. VIAVI, у партнерстві з системним інтегратором Telemedia, є відповідним партнером, який допомагає нам отримати максимум використовуючи найсучаснішу інфраструктуру, максимізуючи віддачу від наших волоконних активів», – сказав І. Геде Дармаюса, технічний директор XL Axiata. «Ми вибрали інновації VIAVI у віддаленому моніторингу волокон, щоб допомогти нам прискорити розбудову нашої мережі 5G, водночас гарантуючи, що ми продовжуємо надавати чудовий досвід нашим існуючим клієнтам послідовним і надійним способом».