RUНовини

Головна > Сервісний центр ТОВ "Тестел-Сервіс"
ТОВ "Тестел-Сервіс" уже понад 20 років є авторизованим сервісним центром з ремонту вимірувального обладнання JDSU (Acterna) і зварювальних апаратів компанії FITEL (Furukawa Electric Co.). З 1995 року - року утворення фірми, керівництвом було прийнято рішення: організувати Сервісний Центр у формі самостійного підрозділу, виокремивши його як особливий напрямок діяльності.


До основних функцій Сервісного Центру "Тестел-Сервіс" належать:

  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, що поставляється.
  • Виконання ремонту вимірювальної та сервісної апаратури в найкоротші терміни.
  • Проведение периодических профилактических мероприятий по поддержанию техники в рабочем состоянии.
  • Консультування (у тім числі телефонне) з технічних питань.

У стаціонарних умовах Центру, який обладнаний усіма необхідними приладами та інструментами, проводяться випробовування обладнання, перед тим як передати його замовнику. Моделюються можливі аварійні ситуації та пошук варіантів їх локалізації.

Виконується складний ремонт обладнання, що знаходиться в експлуатації. Інженерно-технічний склад Центру постійно слідкує за швидкозмінним ринком технічного озброєння систем, що обслуговуються, проводить маркетингові дослідження, технічні експертизи устаткування та його вузлів.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, різноманітні програми підтримки, гнучкість цінової політики забезпечують найкращу взаємодію з замовником.

При укладанні договору на сервісне обслуговування компанія "Тестел-Сервіс" орієнтується на реальні потреби замовників і пропонує оптимальне співвідношення витрат і рівня обслуговування. Клієнтами Сервісного центру є підприємства й організації зв'язку, енерго- та теплоіндустрії, нафтової та газової промисловості по всій теориторії України.


Телефон сервісного центру:
+38 (044) 248-92-29 (Генадій)
© ТОВ "Тестел-Сервіс". Усі права захищені. Повне чи часткове копіювання матеріалів, викладених на даному сайті, заборонено.
Скасувати