RUНовини

Головна > Новини > Перейменування JDSU у VIAVI Solutions

2015.08.15

Компанія JDSU перейменована в Viavi після відокремлення від неї компанії Lumentum.


Підрозділи компанії JDSU Network Enablement (Забезпечення мережевих рішень, "NE"), Service Enablement (Забезпечення сервісних рішень, "SE") й Optical Security and Performance Products (Рішення щодо забезпечення безпеки і пропускної здатності оптоволокна, "OSP") об'єднані в нову компанію під назвою Viavi Solutions, яка вступила в торги на Фондовій біржі NASDAQ під біржовим кодом VIAV 4 серпня 2015.

Уривки з виступу: "...Раді повідомити Вам, що сегмент забезпечення системних рішень для запуску та оптимізації мереж зв'язку та якості послуг відділяється від JDSU і отримує найменування Viavi Solutions. Незалежно від того, чи почали ми наше партнерство з вами під ім'ям JDSU, Network Instruments або під якимось іншим, я хочу, щоб ви пам'ятали, що ваш успіх, як нашого партнера, має величезне значення для довгострокової стратегії Viavi Solutions.

В якості самостійної компанії Viavi Solutions зможе ще глибше зосередитися на створенні рішень для запуску та оптимізації мереж і послуг зв'язку. Наші традиції і провідна позиція в сфері засобів контролю та вимірювань дозволять нам і далі надавати можливість відслідковувати в реальному часі всі аспекти роботи мережі: від доступу користувачів до ядра мережі. Технічно, факт переходу до Viavi Solutions навряд чи позначиться на нашій спільній роботі.

Суть: компанія JDSU розділяється на дві акціонерні компанії.

Після розподілу бізнесу JDSU в третьому кварталі 2015 виникнуть дві акціонерні компанії, лідери у своїй галузі:

 1. Viavi Solutions - компанія, що об'єднує знайомий вам бізнес засобів контролю та вимірювань і ще один напрям діяльності JDSU: продукти контролю оптичної безпеки і оптичних характеристик;
 2. Lumentum - окремий підрозділ JDSU, який займатиметься комунікаціями та комерційними оптичними продуктами.

Що означає Viavi?

Назва Viavi походить від латинських слів VIA - «дорога, шлях» і VI - «бачення». Це підкреслює унікальну прозорість мережі та можливість діяти в режимі реального часу, які ми пропонуємо своїм клієнтам, допомагаючи їм орієнтуватися в оточенні, що стрімко змінюється.

Навіщо JDSU створює Viavi Solutions?

За минулі п'ять років JDSU різко збільшила інвестиції в інновації, щоб задовольнити поточні та нові потреби наших клієнтів. Створення Viavi Solutions в якості самостійної компанії дозволяє нам зміцнити провідну позицію в галузі створення рішень для контролю і вимірювань у сфері комунікацій. Воно також дає нам змогу вдосконалити нашу канальну програму й охопити нові системи та програмне забезпечення, які пов'язані зі зростаючою тенденцією віртуалізації мережевих функцій.

Створюючи Viavi Solutions ми вирішуємо наступні завдання:

 • прискорення відповіді на запити клієнтів;
 • розширення підтримки торгових партнерів;
 • концентрація уваги на потребах клієнта;
 • зміцнення лідерства у сфері засобів контролю та вимірювань;
 • найкраще використання віртуалізації функцій мережі;
 • створення нових конкурентних переваг для наших клієнтів.

Чому б не зберегти ім'я JDSU?

Гарне запитання. Створення Viavi Solutions - реальна можливість змінити відносини з клієнтами та ринком. Ми віримо, що це створить для вас нові можливості. Назва JDSU означає дуже багато для самих різних людей. За довгі роки ми як компанія сильно змінилися. Ми придбали безліч компаній, значно розширили портфель і пройшли шлях від створення інструментів до розробки програмного забезпечення і роботи на рівні корпорації. Компанія JDSU володіє багатьма торговельними марками, з якими ви знайомі, в їх числі Network Instruments і GenComm, а також більш старі бренди, наприклад WaveTek і Acterna. Крім того, для багатьох назва JDSU пов'язана з оптичними компонентами та комерційними лазерами, виробленими нашим бізнес-сегментом, який займається комунікаціями і комерційними оптичними продуктами.

Диференціювати портфель пропонованих нами рішень шляхом створення Viavi Solutions важливо з точки зору встановлення вірних очікувань щодо цінностей, які ми створюємо. Створення незалежної компанії Viavi Solutions дає нам можливість сфокусуватися на потребах наших клієнтів та торгових партнерів, що надзвичайно важливо для нашого спільного успіху.

Від JDSU до Viavi Solutions: що зміниться?

У третьому кварталі 2015 назва JDSU зміниться на Viavi Solutions:

 • офіційним ім'ям нової компанії буде Viavi Solutions, Inc.
 • матеріали для клієнтів і пропозиції будуть представлені під маркою Viavi Solutions.
 • із запуском Viavi Solutions продукти пройдуть поетапний ребрендинг. Ви можете побачити матеріали з торговою маркою JDSU навіть після появи марки Viavi Solutions.

Незмінним залишиться все те, що ви цінуєте в JDSU, у тому числі:

 • лідерство в галузі прибутку;
 • попитова торгова марка: постачальник номер один у світі в галузі інструментів для експлуатаційних випробовувань;
 • особливу позицію: ви вирізняєтеся серед конкурентів завдяки кращим продуктам;
 • підтримка: регіональні команди JDSU завжди готові допомогти;
 • розвивайтеся, використовуючи портфель Viavi Solutions;
 • десятки років досвіду допомоги клієнтам у підкоренні мінливого світу мереж;
 • довірений партнер постачальників послуг і підприємств в усьому світі;
 • унікальний портфель інноваційних високоякісних інструментів, мікрозондів, програмного забезпечення і послуг для забезпечення моніторингу мереж і додатків від користувача пристроїв доступу до ядра мережі.

Питання. Як вимовляється назва Viavi Solutions?

Відповідь. ві - А - ві. Наголос падає на другий склад.

Питання. Як ви прийшли до вибору назви Viavi Solutions?

Відповідь. Розробку товарного знаку для Viavi Solutions і Lumentum провели корпоративна команда маркетингу та експертна консультаційна фірма з питань торговельних знаків. Ця робота включала численні опитування та інтерв'ю з керівниками, працівниками, партнерами та клієнтами. Дослідження переважно було направлено на інформаційну насиченість назви і на те, як вона буде реалізована в логотипі, повідомленнях і т.д.

Назва Viavi Solutions відображає ряд сильних рис, які ми несемо з собою. Зверніть увагу, що кожен пункт нижче містить слово «клієнт».

 1. Наші клієнти. Ми допомагаємо клієнтам адаптуватися і процвітати у мінливих умовах.
 2. Наші рішення. Ми перетворюємо складні речі в повністю відслідковні в режимі реального часу і це дає нашим клієнтам інформацію, на підставі якої вони можуть діяти.
 3. Наша репутація. Ми - довірені консультанти, що допомагають нашим клієнтам керувати складними мережами та послугами.
 4. Наші люди. Орієнтація на клієнта, технічну майстерність й нтелектуальне партнерство - ось унікальні особливості, які просувають бізнес наших клієнтів.

Питання. Чому б JDSU просто не зберегти колишню назву?

Відповідь. Назва JDSU для різних людей несе в собі дуже багато значень - від оптичних компонентів до кращого на ринку контрольно-вимірювального обладнання. Ми вирішили створити дві нові торгові марки, які найкраще відповідали б унікальним рішенням, цінності та індивідуальності кожної компанії.

Питання. Як скоро JDSU припинить своє існування після того, як Viavi Solutions стане окремою акціонерною компанією?

Відповідь. Корпоративна структура JDSU залишиться незмінною, буде прийнято угоду про іменування Viavi Solutions, після чого Viavi Solutions офіційно стане окремою акціонерною компанією.

Питання. Чи буде створено новий сайт?

Відповідь. Так. Як тільки ми відокремимося і станемо іменуватися Viavi Solutions, у нас буде абсолютно новий сайт за адресою ViaviSolutions.com.

Питання. Я чув від деяких з ваших конкурентів, що JDSU виходить із бізнесу. Це так?

Відповідь. У науці прийнято, що, якщо один фрагмент даних викликає підозри, підозрілими вважаються всі дані. Якщо я зможу довести вам, що вони помиляються на цей рахунок, чи піддасте Ви сумніву інші їхні заяви?...

Ні, JDSU не виходить із бізнесу. Вона приймає нову назву Viavi Solutions і відокремлює від себе оптичний бізнес у вигляді компанії Lumentum. Це дозволить обом компаніям розвиватися по-новому. Нова компанія Viavi Solutions розраховує отримувати майже мільярд доларів виручки щорічно.

Що ще ці люди говорять про нас?

Питання. Я зрозумів, це всього лише зміна логотипу.

Відповідь. Це аж ніяк не тільки зміна логотипу. З плином часу в JDSU зібралися провідні світові фахівці у сфері проектування, тестування і запуску мереж і накопичилося безліч цікавих технологій. Розпочатий поділ логічно розводить технології по ринках, так що всі вони можуть розвиватися так, як їм необхідно.

Viavi Solutions зосередиться на передових досягненнях у сфері віртуалізації мереж та мережевих функцій поряд з іншими приголомшливими технологіями у світі дротових, бездротових і корпоративних мереж..."

Серджіо Беа (Sergio Bea)

Вице-президент Worldwide Channels

Viavi Solutions


 
© ООО "Тестел-Сервис". Все права защищены. Полное или частичное копирование материалов, представленных на данном сайте, запрещено.